Ahoj Kubko!

24. februára 2021

Z čoho som vyrobený? Ako som chránený? Ako sa páčim? To všetko máme v tomto blogu a možno aj niečo viac.

Celou prioritou bola hlavne kvalita, výdrž a elegancia. My reklamácie nechceme! Chceme tvoriť ikonu kvalitného výrobcu modulárnych riešení stavieb.

Technický popis podrobne:
Nosná konštrukcia je zhotovená z ocele pevnostnej triedy S235, ktorá je celozinkovaná ponorom. Použité profily sú zvárané do uzatvorených, štvorcových alebo obdĺžnikových prierezov, ktoré vytvárajú modulové rámy. Modulové rámy sú skrutkované dokopy vysokopevnostnými skrutkami triedy 8.8 a ako celok vytvárajú konštrukciu CUBE. 

Strešná krytina je z pozinkovaných plechov, ktoré sú vo farbe. Na vrchu je izolácia hrúbky 10 mm, ktorá má viacero možností využitia. Na strešnej krytine je strešná fólia, cez ktorú je vedený skrytý dažďový zvod. Po obvode atikovej časti konštrukcie je ohýbaný profil, v ktorom je umiestnené v hliníkovej lište LED podsvietenie po celom obvode konštrukcie. Osvetlenie je ovládané priamo centrálnym spínačom alebo diaľkovým ovládačom. CUBE je pomocou skrutkových kotiev kotvený do základovej platne (stavebná predpríprava nie je súčasťou dodávky). Výhody: originálny dizajn, ochrana proti korózii.

Nezateplený variant konštrukcie
Zateplený variant