Ako z malej záhradky urobiť raj?

20. marca 2021

Je potrebné si položiť základnú otázku. Mám dostatok úložného priestoru? ale poďme na to postupne a od začiatku.

Nechaj svoj pohľad blúdiť po záhrade, prezri si každý kúsok svojej záhrady, každý krík, kvety, zeleň prebehni pohľadom aj po tráve. Je to krásne ale niečo mi tam prekáža a presne viem čo to je. Je to pohodené záhradné náradie, detské hračky, bycikle………. a mnoho ďalších vecí, ktoré sú len tak pohodené alebo ležiace v tomto krásnom priestore.

Aby bol celkový dojem pokojný a harmonický musí Vaša záhrada, byť jasne štruktúrovaná a upravená tak, aby to bolo krásne všetko ladilo. Všetky tie nástroje na okolí zničili tu krásnu a udržiavanú záhradu a sú tŕňom v oku zvedavých susedov a závistlivých no pritom škodoradostných divákov.

Z tohto dôvodu je nutné mať v záhrade úložný priestor, do ktorého môžete odložiť všetko svoje náradie a pritom to máte vždy krásne blízko po ruke a pri sebe.

Malý záhradný domček v zadnej časti záhrady je dokonalým riešením tohto problému. Prečo tento priestor nevyužiť v zimnom období keď potrebujete prezimovať záhradný nábytok? A nie len to, pokojne aj vankúše a podsedáky, prípadne nejaké črepníkové rastliny.

Malý záhradný domček s veľkým množstvom odkladacieho priestoru Vám práve odpovedal na základnú otázku a dokonca celý dojem zo záhrady dekoratívne vylepšil.