O nás

Prečo tento názov?

Už na začiatku projektu sme vedeli, že chceme tvoriť priestor v tvare kocky. CUBE (po anglicky „kocka”) je fascinujúci tým, ako pracuje s priestorom. Kocka má geniálne pravidelný tvar, a preto perfektne zapadne do akéhokoľvek priestoru. 

Motív kocky sa napokon premietol aj do štýlu prezentácie produktu a značky. Bez sedlovej strechy, bez viditeľného odkvapového systému. To všetko je CUBE. Nič viac, nič menej.

Keďže počas celého roka prichádzame s inováciami, zatiaľ nebudeme prezrádzať viac, no keď nastane pravý čas, sami toto tajomstvo odkryjete. Vždy sa budeme snažiť posúvať v tvorbe a v budovaní CUBE. Naším cieľom je priniesť na trh 3 až 5 noviniek každý rok.

Kde to všetko vzniklo?

Počas niekoľkých stretnutí pod Tatrami si Miro (podnikateľ, majiteľ spoločnosti www.panorea.sk, popredného výrobcu pergol a zimných záhrad na Slovensku i v Česku) a Michal (projektant, statik) povedali, že hoci je priestor záhrady resp. okolo domu vnímaný predovšetkým ako praktický priestor, v ktorom sa veľa deje, predsa by mal mať aj istú dizajnovú úroveň. 

A tak vznikol nápad. Na základe skúseností so statikou našich železničných mostov to pre nášho Michala nebola až tak veľká výzva. Vďaka Mirovým skúsenostiam z oblasti pergol a zimných záhrad sa projekt podarilo dotiahnuť do úspešného konca – alebo lepšie povedané, na úspešný začiatok. 🙂    

Ciele našej spoločnosti

Cieľom spoločnosti CUBE je stať sa v horizonte piatich rokov popredným dodávateľom záhradných stavieb (záhrady / garáže) pre Slovensko, Česko, Poľsko, Rakúsko a Maďarsko.