Otázky

Ako dlho trvá dodanie?
Dodacia doba je 10-12 týždňov od uhradenia zálohy. Našou prioritou je rýchlosť dodania od objednávky.
Ako si pripraviť pozemok na montáž?
Vybudovanie základovej dostky zvládne aj šikovný domáci kutil alebo hľadať firmu ktorá sa niečím takýmto zaoberá.

My sme výrobná a montážna firma, zaoberáme sa výrobou a montážou modulárných a montovaných stavieb. Preto potrebujeme mať prípravu základovej dosky v dostatočnom predstihu.

Štandardným podkladom je buď betonová platňa alebo betonové pätky.

Čo je pri takto montovanej stavbe najdoležitejšie? Rovný podklad. Pri každej nerovnosti betonového podkladu môže totiž vznikať problém pri osádzaní. Preto, prosím, dbajte na kvalitu prípravy. Radšej dvakrát merať a raz strihať :)
Aká je záručná doba produktu?
Kvalita vyhotovenia je u nás na prvom mieste. Na naše produkty preto ponúkame záručnú dobu 2 roky od namontovania. Naše stavby sú však dôkladne ošetrené proti nepriazni počasia (pozinkovaná konštrukcia / hliníkové opláštenie), vďaka čomu tvoríme produkty, ktorých kvalita vás nesklame ani po dlhšom období.
Viem si nastaviť umiestnenie svetlíka?
Keďže sa jedná o modulárny systém ktorý vznikol na Slovensku, prihliadal sme najmä na požiadavky slovenských klientov. Jednou z nich bola široká možnosť variácie nastavení. Chápeme roznorodosť záhrad a potrieb klientov. Preto vieme svetlík, ako aj ďalšie detaily produktu, variovať individuálne podľa potrieb klienta.
Ako je to s osvetlením? Je v cene?
Vnútorné aj vonkajšie osvetlenie je v cene. Zapojenie však z bezpešnostných i praktických dôvodov nechávame na klientovi / tvorcovi elektroinštalácie v dome.
Aké su platobné podmienky?
Platba je uskutočnená 80% zálohovou platbou a zvyšných 20% klient dopláca po odovzdaní diela.
Možem si záhradný domček postaviť aj svojpomocne?
K domčeku je kompletný návod pre montáž. Je však potrebné myslieť na následky spojené s neodborným zásahom a riziko poškodenia. Aby platila záruka, je potrebné ohlásiť sa nám po montáži stavby. Následne vás navštívi náš odborný pracovník pre kontrolu.